Реєстрацію завершено

Science on Stage Ukraine


26.03.2021р.

Всеукраїнській відбір Steam-учителів для участі у Міжнародному фестивалі Science on Stage

24-26 березня пройшов Всеукраїнській відбір Steam-учителів для участі у Міжнародному фестивалі Science on Stage, який відбудеться в Чехії. Уперше відбір проводиться в онлайн-режимі. Проєкти, які були представлені, вражають креативністю та дійсно заслуговують на Європейський рівень. Дякуємо всім учасникам відбору за таку творчу, натхненну атмосферу! Чекаємо з нетерпінням на результати.

Science on Stage Ukraine
Science on Stage Ukraine
Science on Stage Ukraine
Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine Science on Stage Ukraine Science on Stage Ukraine Science on Stage Ukraine Science on Stage Ukraine
08.10.2020р.

ІІ Міжнародний Форум ділового спілкування та партнерства "TOGETHER FOR CHILD" Освіта та соціальний супровід дітей з особливими потребами"

На форумі обговорювались важливі питання роботи і супроводу дітей вразливих категорій, інклюзивна освіта.Доповідь “Впровадження STEAM- підходу та інтегрованого навчання за допомогою доповненої реальності в інклюзивному просторі”, повідомлення про участь і можливості міжнародного фестивалю “Наука на Сцені” (Science on Stage).Science on Stage Ukraine25.09.2020р.

XXVIII щорічна конференція Асоціації керівників закладів освіти ВГУ

Участь і доповідь на XXVIII щорічній конференції Асоціації керівників закладів освіти ВГУ 21-25.09.2020, про розвиток сучасної STEAM- освіти в Економіко-гуманітарному ліцеї №8 імені Василя Стуса. Про досвід участі у міжнародних конференціях і проєктах.

Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine24.06.2020р.

Форум "StarT Day”у межах власного проєкту “STEAM-Club#Together”

"STEAM-Club#Together"- осередок поширення інформації про STEAM-проєктну діяльність і гендерну культуру в ліцеї. Найбільше досягнення проєкту - зацікавленість дітей STEAM-освітою, їх бажання продовжувати дослідницьку діяльність. Фінальним етапом реалізації проєкту стала організація і проведення заходу: “Форум StarT Day”. У ході зустрічі з гостями, батьками, командою і членами клубу були представлені проєкти дітей членів клубу. Доповідь про участь у "Science on Stage 2019". Проєкт реалівався за підтримки "Центру гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді", який фінансується Європейським Союзом.

Science on Stage UkraineScience on Stage Ukraine03.06.2020р.

Публікація в Ірландії (Дублін)

Разом з іншими цікавими проєктами проєкт "Sensory integration in mathematics" на "Science on Stage 2019" був відібраний ірландською командою учасників "Science on Stage" у Кашкайш (Португалія) для публікації у виданні “Демонстраційні матеріали та інноваційні проєкти” (Дублін). Велика подяка Paul Nugent, coordinator SoonS Board Member, за увагу, зацікавленість моєю роботою в інклюзивному напрямку, велетенську роботу щодо наповнення і оформлення ірландського видання. Більше інформації про видання і проєкти тут: http://www.scienceonstage.ie/resources/

Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine16.12.2019р.

Всеукраїнська конференція “Кращі гендерночутливі STEM-уроки: як викладати”

Захід відбувся в рамках Всеукраїнського Конкурсу “Кращий STEM-урок”. 20 вчителів та вчительок STEM-предметів презентували найкращі методики проведення уроків математики, фізики, хімії, інформатики, технологій, астрономії, географії біології та іноземних мов у школах. Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення спільно з Міністерством освіти і науки України. Всеукраїнський конкурс “Кращий STEM-урок” тривав з вересня по грудень 2019 року з метою допомогти вчителям популяризувати STEM-освіту та мотивувати дівчат на рівні з хлопцями до вивчення STEM-предметів. Конкурс організований Центром “Розвиток КСВ”спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення.

До участі в конкурсі було подано 245 індивідуальних та командних уроків від вчительської спільноти з різних регіонів України. Автори та авторки 20-ти кращих гендерночутливих STEM-уроків презентували свої розробки на фіналі конкурсу та позмагалися за грошову винагороду у розмірі 5 000 гривень. В результаті, було обрано авторів/ок 5-ти найкращих STEM-уроків, кожен з яких отримав грошову винагороду у розмірі 5 тисяч гривень. Серед переможців: Шаповалова Олена та Ковальова Олена (м. Краматорськ) з розробкою інтегрованого STEM-уроку з математики та інформатики “Хмарочоси Світу”. Мета - показати ученицям та учням практичну спрямованість математичних знань та сприяти подоланню гендерних стереотипів у сфері архітектури та науково-технічних професіях; Найдьон Наталія та Безперстова Людмила (Полтавська обл.), STEM-урок “Створення і дослідження системи стеження за сонцем”, що має на меті зацікавити дівчат до STEM-спеціальностей, зокрема до енергетики. Також брала участь у конкурсі зі своїм проєктом Любов Морозова. Всього у конкурсі брали участь 3 учасниці української делегації Міжнародного фестивалю “Наука на Сцені” (Science on Stage). Вчительська спільнота презентувала нові стандарти проведення гендерночутливих STEM-уроків 16.12. 2019р. у Києві.

Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine


21.11.2019р.

Всеукраїнська науково-практична конференція 21.11.2019р., у Харківській гуманітарно-педагогічній Академії

“Створення інклюзивного простору закладу освіти в контексті розбудови суспільства рівних можливостей в Україні”. Доповідь:“Реалізація ідей інклюзивної освіти шляхом STEM (STEAM) проєктів досвід участі у міжнародному проєкті”. Ковальова О.В. Про участь і можливості Міжнародного фестивалю “Наука на Сцені” (Science on Stage), який проходив у Португалії, у м. Кашкайш (2019р.,)Science on Stage Ukraine


Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine03.11.2019 р.

«Наука на сцені», Кашкайш, Португалія

11-й Європейський фестиваль «Наука на сцені» проходив з 31 жовтня по 3 листопада 2019 року в Кашкайш, Португалія, в Конгрес-центрі Ешторіл. На найбільшому європейському ярмарку освіти STEM вчителів близько 450 вчителів представили свої новаторські ідеї. Організатором заходу Було Міністерство освіти Португалії під патронатом Мр. Тібора Навраціса, члена Європейської комісії. Україну представили фіналісті національного відбіркового конкурсу- талановіті вчителі-новатори. Головне гасло фестивалю - «Розвиток кваліфікації вчителів для майбутнього». Найкращі проєкти були представлені на ярмарку Вчительська інновацій, семінарах та коротких Лекціях. Серед переможців European STEM Teacher Award 2019, проєкти з Португалії, Німеччини, Франції, Іспанії, Греції , а також був відзначений проєкт з України "Sensory integration in mathematics", який представила на фестивалі Олена Ковальова.

Science on Stage Ukraine Science on Stage Ukraine Science on Stage Ukraine


Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine07.06 2019р.

Summer STEM Camp Павлоградської ЗОШ №11

Тиждень видався дуже насиченим та продуктивним. Учні 5-8 класів та вчителі STEM - дисциплін об'єдналися у одну команду!Все розпочалося із зборів Творчої групи вчителів STEM предметів - біології, хімії, географії, математики, інформатики, технологій і не тільки... Учнів можна об’єднати у групи: за бажанням, групи дітей одного віку, учні різних вікових категорій. Заняття дозволяють учням пройти технологічний алгоритм від виявлення проблеми, зародження ідеї до створення проєкту. Часто-густо пропозиції учнів приємно вражають! Ми готові до нових звершень!

Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine


Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine20.04.2019 р.

Регіональна Конференція міні-EdCamp Solone "Коаліція в освіті медія і STEM - кому це потрібно"

Фасилітаторська платформа, майстер-клас Морозової Любові Миколаївни "Ментор, фасилітатор, коуч. Яка роль вчителя у STEM-освітньому процес?" Учасники та учасниці отримали інформацію про можливості впровадження STEM-освітніх технологій, були у ролі учнів, взяли участь у груповій діяльності, створили спільний продукт.


Science on Stage Ukraine


Science on Stage Ukraine Science on Stage Ukraine18.04.2019р.

II Всеукраїнський Хакатон для вчителів STEM-предметів «STEM-урок: методологія рівних можливостей у навчанні»

18-19 квітня 2019 року в м. Маріуполь відбувся III Всеукраїнський Хакатон для вчителів STEM-предметів «STEM-урок: методологія рівних можливостей у навчанні». Мета Хакатону - спільно з вчителями розробити інструменти перевірки або методологію STEM-урока, що сприятиме забезпеченню рівних можливостей для дівчат та хлопців.Під час дводенного Хакатону вчителі: - отримали досвід неформальної освіти; - дізналися від новаторів-освітян про те, як вони змінили підходи до викладання STEM; - навчилися підвищувати інтерес учнів, зокрема дівчат, до STEM за допомогою дизайн-мислення; - набули досвіду роботи в групах для створення проєктів, які допоможуть розробити та перевірити STEM-уроки на рівні можливості.

Science on Stage Ukraine


Science on Stage Ukraine

08.04.2019 р.

Свято Науки

STEM об'єднує! Свято Науки у школі м. Павлоград. Команди дослідників-учнів середньої та старшої ланки демонстрували та пояснювали молодшим школярам досліди з фізики, хімії, біології, з залученням інформаційних технологій. Обладнання для дослідів підібрано за принципом Low cost. Відвідувачі виявляли пізнавальну активність, залюбки брали участь у експериментах, отримали мотивацію вивчати науки.


Science on Stage Ukraine

Science on Stage Ukraine


Science on Stage Ukraine Science on Stage Ukraine Science on Stage Ukraine