ВИМОГИ ДО ТЕЗ.

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ!

До 3 жовтня 2018 року кожний учасник МУСИТЬ надіслати на електрону адресу scienceonstageua@gmail.com короткий опис свого проекту українською мовою (не більш, як 800 зн. ) та англійською мовою ( не більш, як 800 знаків) Це потрібно зробити терміново для друку Вашого проекту у Тезах доповідей учасників фестивалю.

У тезах треба вказати: Назву проекту ( не більше 12 слів великими літерами, Times New Roman, розмір шрифту у заголовку 16), Авторів проекту ( один або два автори у алфавітному порядку, кегль 12, Times New Roman, курсив, біля П. І. автора вказати учбовий заклад та місто роботи), Опис проекту ( кегль 14, Times New Roman) Треба коротко вказати: Актуальність, Мету, Що конкретно зроблено або які задачі вирішені, Висновок. Далі вкажіть літературні джерела, а також електронні ресурси, використані у проекті.

Зверніть увагу на те, що Ваш проект має бути перекладеним на англійську мову спеціалістом. Переклади від on-line перекладача прийматися не будуть, тому у збірнику не надрукується ні український ні англійський варіанти.

ЗРАЗОК ТЕЗ

РОЗВИТОК ПІЗНАВАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ У СИСТЕМІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.

Галина Годована

УВК № 161, Центр довузівської освіти, Харків

Робота з дітьми у системі позашкільної та шкільної освіти потребує постійної взаємодії з батьками та…Мета проекту полягає у …Позитивні результати дає практика проведення наступних заходів…Розвинуті наступні здібності… Підвищені наступні показники… Результатом такої успішної співпраці є …

ЛІТЕРАТУРА

  1. Ф. Іванов «Розвиток пізнавальних….» 1998 рік
  2. О. Петров «Назва» 2005 рік
  3. Електронні ресурси : http://example

За такою ж схемою подається й англійський переклад, який треба розташувати після пропуску двох рядків нижче від переліку літературних та електронних джерел.

Завантажити вимоги в форматі ".docx"